Marketplace

Logistics Coordinator

ZITICITY | Vilnius, Lietuva
ZITICITY-logo

🚀 Daugėjant klientų ir užsakymų mūsų energingai ZITICITY komandai reikia apsukraus logistikos koordinatoriaus(-ės)
Esame lietuvių startuolis ZITICITY. Laimėjome kelis apdovanojimus ir jau veikiame Lietuvoje ir Estijoje. Užtikriname, kad mieste laisvai ir greitai keliautų daiktai. Mūsų klientai yra nuo tavo kaimyno iš trečio aukšto iki didžiausių Lietuvos įmonių.

🔨 Ką reikės daryti?
Priimti ir paskirstyti ateinančius užsakymus. Tai daug smagiau nei atrodo – šis darbas primena strateginį kompiuterinį žaidimą. Taip pat reikės pristatyti ZITICITY platformą aktyviems miestiečiams, kurie domisi papildomu darbu laisvu laiku. Kai tik geriau suprasi ZITICITY verslą, patikėsime rimtesnius dalykus.

🎓 Kokių savybių reikia?
✅ Pirmiausia ieškosime vertybinio atitikimo. Viso kito išmoksi. Mes taip pat nuolat mokomės.
✅ Būtų gerai, kad mokslai jau būtų užbaigti arba arti pabaigos. Ieškome “full-time” žmogaus.
✅ Reikės bendrauti. Jei universitete gerai jauteisi prieš auditoriją, tau seksis puikiai ir pas mus.
✅ Kartais reikės aplankyti klientą ir pristatyti siuntinį. Todėl ieškome vairuojančio kolegos.

🏆 Ką gausi?
Neribotas galimybes karjeros ir asmeniniam augimui. Darbuosies kartu su ZITICITY įkūrėjais ir iš piloto kabinos matysi, kaip kuriamas ir auginamas pažangus verslas. Kiti žmonės moka už tai pinigus. Tavo atsakomybė augs kartu su verslu, o startuoliai auga labai greitai.

📧 Iki kada siųsti CV?
Dabar. Mes priimsime naują kolegą iš karto, kai tik rasime tinkamą. Be jokių “Šitas nieko, bet gal pažiūrime dar 10 žmonių”. Mums reikalingas tas, kuris dalykus padaro pirmas. Taigi nedelsk!